Česká Pošta

 Balík do ruky (110 Kč)

Objednané zboží Vám Česká pošta doručí následující pracovní den po expedici až domů . Při odeslání zboží Vám zašleme e-mailem detailní informace o Vaší zásilce . O doručení Vás bude dále informovat Česká pošta sms zprávou nebo e-mailem.

Kde se Váš balíček nachází, si můžete ověřit v on-line systému České pošty: Sledování zásilky

Pokud Vás kurýr České pošty nezastihne doma, zanechá Vám ve schránce oznámení o zásilce, kterou uloží na nejbližší poště. Na té bude zásilka uložena k převzetí 7 dní , po domluvě až 15 dní. V průběhu této lhůty Vás Česká pošta bude o uložení ještě jednou informovat. Na kontaktu na zanechaném oznámení (nebo v informačním e-mailu) si můžete s Českou poštou domluvit opětovné doručení až domů v termínu, který Vám bude lépe vyhovovat. Případně můžete změnit i místo dodání : Změna termínu nebo místa pro dodání

 

 Balík do balíkovny (65 Kč)

Balíkovny jsou výdejní místa, kde si vyzvednete cenově nejdostupnější balík od České pošty.

Balíkovny naleznete na poštách nebo u externích partnerů po celé České republice

Vyzvednutí Vaši zásilky je jednoduché, stačí Vám jen kód. V případě Balíkovny na poště Vám bude balík vydán i oproti dokladu totožnosti. 

U této služby můžete využít dobírku. Na poštách s Balíkovnou vždy zaplatíte dobírku v hotovosti nebo platební kartou. U Balíkovny mimo poštu přijímají hotovost či platební kartu podle vybavenosti provozovny.

Maximální hmotnost zásilky je do 20 kg. Maximální rozměry jsou 70cm x 50cm x 50cm.

  

 Balík na poštu (100 Kč)

Možnost vyzvednutí na zvolené poště obvykle následující pracovní den. 

Možnost přepravy balíků až do velikostní kategorie XL (nejdelší strana do 240 cm) po celé České republice. 

Pošta informuje adresáta o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poště.

U této služby můžete využít dobírku. Na poštách lze zaplatit dobírku v hotovosti nebo platební kartou.

 

 

Zpět do obchodu